Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Виконавчі механізми

Виконавчі пристрої впливають на машини, механізми, технологічні процеси (об'єкти управління, ОУ) по сигналу від систем автоматичного управління (САУ). У загальному випадку ВП складається з виконавчого механізму (ВМ), регулюючого органу (РО) та додаткових блоків. Залежно від призначення і комплектації ВП може бути дискретним (двопозиційним «закрито - відкрито»), аналоговим (безперервним).
На практиці ВП часто називають ВМ і не відокремлюють від власне РО.

Регулюючий орган впливає на процес, безпосередньо перебуваючи в ньому, взаємодіє з речовиною чи матеріалом.
Здебільшого РО - це трубопровідна арматура (клапан, затвор, заслінка, шаровий кран та ін.), встановлена на трубопроводах, посудинах і агрегатах для відключення, розподілу, регулювання, скидання та змішування робочих середовищ.
Крім цього регулюючими органами бувають частини обладнання, агрегати, механізми - сопло черпачного колеса, циркулятор, лопаті насосів, жалюзі та ін.
Виконавчий механізм змінює положення РО, впливає на потік енергії або матеріалу, що надходять на ОУ, усуває відхилення регульованої величини від заданого значення, переміщує РО по заданому закону регулювання при мінімально можли- вих відхиленнях. Найчастіше ВМ живиться від стороннього джерела енергії.
Крім різноманітних привідних, в якості ВМ використовуються електричні двигуни, останнім часом разом з перетворювачами частоти

Залежно від виду енергії, яка використовується, ВМ поділяють на гідравлічні, пневматичні, електричні.

Пневмоприводи:
  • з поступальним рухом
    • поршневі з циліндром односторонньої або двосторонньої дії (механізм виконавчий пневматичний МІП, привод пневматичний RD)
    • мембранні з мембраною однобічної або двостороннього дії, найчастіше з позиціонером (мембранний виконавчий механізм МИМ)
  • з обертальним рухом (пневмопривід поворотний ППР).
Електроприводи:
  • електромагнітні - з соленоїдом
  • електричні - з двигуном постійного або змінного струму (механізм виконавчий   електричний однооборотний МЭО, привод з частотним перетворювачем).
трубопровідна арматура
перетворювачі частоти
+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори−Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги−Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus