Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Датчики рівня

Для вимірювання гідростатичного рівня рідин у відкритих резервуарах використовуються звичайні датчики тиску. Датчики монтуються безпосередньо на технологічному обладнанні або в спеціальному щиті, тоді з'єднання з вимірюваним середовищем забезпечується пневмотрубкою, в яку подається повітря під тиском (т.зв. п'єзометричне вимірювання).

Для вимірювання рівня в закритих резервуарах під тиском, відмінним від атмосферного, застосовуються диференціальні манометри.

У випадках фіксованих меж вимірювання і відсутності необхідності роздільних мембран (наприклад, для вимірювання рівня в конденсатних збірниках) застосовуються дифманометри PR-28 Aplisens.

Для вимірювання рівня в випарних апаратах, вакуум-апаратах використовуються інтелектуальні дифманометри з мембранними роздільниками APR-2200 Aplisens, які підключаються по протоколу HART, мають межі вимірювання, що довільно налаштовуються і набір додаткових налаштувань. Довжина з'єднувальних трубок між перетворювачем і мембранами вказується при замовленні.

Раніше ми застосовували схожі перетворювачі різниці тисків (перепаду) Сафір, що дозволяли конфігурувати початок і кінець діапазону вимірювань, але після випадків розгерметизації з'єднувальних трубок відмовилися від їх використання.

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори−Обладнання  Контролери−Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus