Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Пульт управління бурякорізкою на ТЕ-4

На багатьох заводах встановлено й працює обладнання з приводом постійного струму і тиристорним перетворювачем TЕ-4 чи аналогом (це бурякорізки, дифузійні апарати, барабанні мийки).

Кожен раз, коля приходилось вмикати таке обладнання в СА, ми зіштовхувались з проблемою пультів управління - вони зношені, виконані на застарілій елементній базі, їх складна підключити до системи автоматизації.

Нами розроблений і використовується (Дмитротаранівський, Каіндинський), власний пульт управління бурякорізок (чи іншим обладнанням) для TЕ-4. Його ключові особливості:

  • покращена схема і конструкція
  • сучасна та якісна елементна база
  • зручна інтеграція в системі автоматизації
  • можливість автономного регулювання витрати стружки

В загальному випадку Пульт управління працює спільно з тиристорним перетворювачем, конвеєрними вагами буряків і стружки, підключений до системи автоматизації (контролер ). Він забезпечує управління бурякорізкою в ручному і автоматичному режимах та служить для стабілізації витрати стружки. Для цього на лицевій панелі Пульту розташовані органи індикації, сигналізації й управління.

Управління перетворювачем здійснюється через станцію управління СУИМ 0/20-05:
  • в режимі «Ручний» - поворотом ключа в сторону «Менше» чи «Більше»
  • в режимі «Автомат» - зовнішніми сигналами від контроллера чи внутрішніми регулятором СУИМ 0/20-05 по сигналу витрати стружки

Режими управління («Автомат» чи «Ручний») обирає оператор з допомогою перемикача режимів. Перемикання безударне - оператор завжди може перевести перетворювач в «Ручний» режим, "відкоригувати" регулювання й повернути в «Автомат». Це необхідно, коли автоматичний регулятор не справляється - пуск бурякорізки, різке змінення ріжучих властивостей, різке змінення потоку і якості буряків.

Включення перетворювачів у всіх режимах управління виконує тільки оператор кнопкою «START» при готовності всієї пускового ланцюжка.

Вимикання (крім операторської кнопки «STOP») передбачено також від зовнішнього сигналу блокування (транспортер стружки), від системи автоматизації.

Передбачено швидке відключення ланцюгів управління (перемичка на клемнику) і перевід управління на потенціометр (за класичною схемою).

Крім стрілочних вольтметра і амперметра для оператора, напруга з виходу тиристорного перетворювача вимірюється і передається в батьківську систему автоматизації (чи на комп'ютер для запису архіву).

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання−Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus