Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Виготовлення щитів і пультів

Ми виготовляємо щити управління (до 1000 В) будь-якого рівня складності

Шафи (габарити і виконання) підбираються і монтуються в залежності від їх розміщення в заводі відповідно до монтажної схеми і кількості обладнання.

Використовуються шафи і пульти Rittal, Sarel, Елетон.

Зазвичай ми використовуємо контролерну техніку Schneider Electric, яка має розвинену систему монтажу: модулі з підключенням "під гвинт" зі знімними колодками, модулі з підключенням кабелями до клемників (система монтажу Telefast). Всі модулі контролерів забезпечують зручний монтаж і швидку заміну.

Окрім Schneider Electric використовуються контролери ICP DAS.

В значній мірі монтаж наших щитів визначається тим, що всі аналогові контури регулювання ми забезпечуємо станціями управління СУИМ 0/20-05, які мають незалежне від контролера джерело живлення і найвищий пріоритет управління. Монтуються СУИМ 0/20-05 на лицьовій панелі щитів в спеціальні квадратні отвори.

Для надійного і безперебійного живлення щитів управління застосовуються блоки живлення фірм MeanWell и TDK-Lambda, монтаж на DIN-рейку. Це високоефективні, надійні і відмовостійкі джерела живлення для промислового застосування.

Для гальванічної розв'язки сигналів і збільшення потужності контактів використовуються проміжні реле фірми RELPOL.

Клемна і монтажна продукція Wago - це основні будівельні блоки наших щитів управління. Клеми Wago забезпечують надійний контакт, є довговічними, не вимагають додаткового обслуговування, стійки до невисоких температур нагрівання, витримують тест на КЗ за стандартом IEC 17B.

Для якісного захисту провідників і зручності монтажу використовуються кабельні короби і гофровані рукава фірм Weidmuller і ДКС.

Перетворювачі сигналів 4..20 мА в пневматичні (для управління регулюючими заслінками і клапанами) монтуються в щити перетворювачів.

Для забезпечення пневможивлення і для з'єднання пневмоапаратури використовуються фільтри, регулятори тиску, фітинги, з'єднувачі і трубка фірми Camozzi.

Щити управління освітлюються. В якості джерела світла використовуємо білу світлодіодну стрічку (вмикається коли двері відкриті):

Навісні щити і пульти управління оснащуються кабельними вводами:

кабельні вводи

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт−Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus