Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

SCADA. Повідомлення

Повідомлення - один зі способів надання оператору інформації про стан технологічного обладнання.

В SCADA-системі повідомлення поділяються на дві категорії: інформаційні і аварійні. Інформаційні повідомлення сповіщають оператора про відхід параметрів за технологічні межі, нагадують оператору, наприклад, покласти затравочну пасту в вакуум-апарат і т.д.

Аварійні повідомлення, як випливає з їх назви, сигналізують оператору про серйозні відхилення техпроцесу від норми. Це може бути, наприклад, закритий затвор, зупинка лінії транспортування стружки, зупинки насоса і т.д.

В конфігураторі SCADA-системи повідомленнями є теги з встановленою властивістю Alarm:=taNotifyAlarm чи Alarm:=taErrorAlarm. Текстом повідомлення може бути ім'я тега чи його коментар (властивість Comment).

Вирахування умови виникнення повідомлення може відбуватися чи в ПО контроллера, що прийнятніше, чи у вбудованому в SCADA інтерпритаторі Basic.

Для користувача повідомлення можуть відображати деякими способами:

  • для технологічних і аварійних меж - зміною та миганням кольору фону написи, миганням верхньої чи нижньої грані стовбця

  • в верхній частині головного вікна мнемосхеми

  • в журналі подій чи тривог

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання−Розробки−SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus