Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Система автоматизації вакуум-апаратів 1 продукту.

Агарський цукровий завод.

Система автоматизації розроблена та впроваджена в 2016 р.

Особливості системи

  • виконана повна автоматична варка на усьому циклі роботи вакуум-апарата
  • вимірювання СР виконується датчиками μ-ICC 2.45
  • відварка й вигрузка апаратів виконується по навантаження циркулятора Пуск, зупинка й регулювання швидкості обертання циркулятора виконується автоматично
  • вимірювання рівню виконано з допомогою двох окремих датчиків PC-28 (верхнього й нижнього) з відніманням сигналу "електричним" способом. Верхній датчик виконує також вимірювання розрідження в апараті.

Обладнання, охоплене системою автоматизації

  • 3 вакуум-апарати 40т, встановлених фірмою NOTON (сотова камера з нержавіючою сталі, циркулятор)
  • технологічне обладнання продуктового відділення (збірники біля вакуум-апаратів, утфелемішалки, колектрори вакууму та пари)

В основі системи - контролери Modicon M340 з портом Ethernet, об'єднані мережею Modbus/TCP/Ethernet.

На щитах розташовані станції управління СУИМ 0/20-05 (аналогове управління), тумблери (дискретне управління), світлодіодні індикатори положення затворів.

Щити управління вакуум-апаратами

Зкомутовані датчики й затвори вакуум-апарата, дають можливість оперативного контролю й управління.

На дверях щита розміщена мнемосхема вакуум-апарата з тумблерами й світлодіодними індикаторами для дискретних затворів (14 шт.), 4 станції управління СУИМ 0/20-05 для управління аналоговими затворами (пара, вакуум, продукт) й циркулятором, и для вимірювання аналогових параметрів (8шт.), а также 1 нормуючий перетворювач електропровідності НПЭ-05, який управляє затвором вода.

Для кожного затвору дискретного типу встановлений тумблер на 3 положення: "Автомат/Закрито/Відкрито". Для всіх кінцевих вимикачів затворів встановлені світлодіоди, які відображають положення затвора.

Станції управління СУИМ 0/20-05 управляють затворами у ручному й автоматичному режимах, відображають поточне значення параметрів. СУИМ 0/20-05 підключені до контроллерів через Modbus/TCP/Ethernet в якості модулів вводу/виводу.

Щит управління "Збірники"

Управління збірниками продуктового відділення реалізовано також на основі контроллера Modicon M340. Крім управління щит служить джерелом стабілізованого й гальванічно ізольованого живлення =24 В кожного щита управління вакуум-апаратів. Забезпечується широкий діапазон вхідних напруг ~220 В, 100% гарячий резерв живлення по кожному щиту управління, сигналізація про відмову блоків живлення в контролер та на верхній рівень.

На щиті розміщені 6 станцій управління СУИМ 0/20-05 (аналогове управління) та тумблери зі світлодіодами (дискретне управління). Також встановлена панель Magelis HMIGTO3510, на якій реалізовано контроль за системою управління збірниками та вакуум-апаратами з використанням технології "touch screen".

+Про нас  Новини  Контакти  Історія−Впроваджено−Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus