Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Вимірювання рівня в бункері буряку.

Кількість буряку в бункері над бурякорізками визначає роботу і мийного, і бурякоперебного відділень. Тому виміряти та показати кількість буряку в бункері дуже важливо для виробництва.

Ми зустрічали декілька способів вимірювання рівню в бункері буряку:

  • ультразвуковим рівнеміром
  • зважуванням бункера на тензодатчиках
  • електромеханічним рівнеміром (періодично по тросу спускається важок)

Цікаве, просте та надійне рішення було зустрінуте та дещо вдосконалене нами на Каіндинському заводі. Бункер буряку встановлено на 4-х пружинах і під вагою буряку просідає на декілька сантиметрів. Переміщення бункера контролюється в центральній точці аналоговим датчиком наближення. З показів датчика наближення розраховується вага буряку в бункері.

Можливі перекоси бункера (за рахунок подачі і виходів буряку не по середині) не впливають на переміщення центральної точки за умови однаковості пружин.

Особливо приваблює в цьому методі:

  • простота и надійність принципу вимірювання
  • можливість візуального контролю переміщення і простої перевірки правильності роботи
  • можливість використання паралельних способів вимірювання переміщення бункера (наприклад, раніше переміщення бункера рухало важіль та змінювало пневматичний сигнал, який передавався в операторську)
+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж−Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus