Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Перетворювачі тиску

Для аналогового виміру розрідження, надлишкового та абсолютного тиску газів і рідин ми використовуємо перетворювачі Aplisens і Сафір.

Найбільш широко застосовується перетворювач PC-28 Aplisens. Залита силіконовим компаундом електронна схема розміщена в корпусі зі ступенем захисту IP 65. Невелика маса перетворювача дозволяє монтаж його безпосередньо на об'єкті (технологічному обладнанні або трубопроводі).

У разі вимірювань тиску пари або інших гарячих середовищ використовується сильфонна або імпульсна трубка.

Застосування спеціального манометричного вентиля перед перетворювачем полегшує монтаж і заміну перетворювача на працюючому обладнанні.

Для густих середовищ (сироп, утфель, відтоки), а також для сокостружкової суміші використовується такий же датчик РС-28, але з роздільною мембраною типу SP діаметром 50 або 80 мм.

Також ми застосовуємо перетворювачі тиску марки Сафір. Датчики Сафір сертифіковані для застосування на атомних електростанціях, що свідчить про їх надійність, відповідність заявленим характеристикам і точності вимірювань.

Принцип дії

Вимірювальним елементом перетворювачів тиску є тензорезистор, вбудований в приймач тиску. Тензорезистор відділений від вимірюваного середовища роздільною мембраною, простір між мембраною і тензорезистором заповнений спеціальною манометричною рідиною (з нульовим коефіцієнтом розширення).

Опір тензорезистора змінюється в залежності від ступеня деформації, вимірюється електронною схемою з прецизійним АЦП, посилюється, лінеарізується і передається сигналом 4..20 мА.

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори−Обладнання  Контролери−Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus