Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Розробка SCADA-додатка

SCADA-додаток - вершина системи автоматизації, якість його виконання визначає зручність використання системи в цілому.

Ми приділяємо велику увагу розробці та налагодженню SCADA. Основні етапи виробництва SCADA-додатка:

Розробка мнемосхем

Мнемосхема виконується з урахуванням кількох основних принципів:

  • відповідність технологічній та схемі автоматизації
  • розташування і зовнішній вигляд обладнання повинні мати прив'язки до реальності, які забезпечують миттєву орієнтацію оператора - форма обладнання, характерні елементи, розміщення по відмітках (поверхах)
  • переважна більшість необхідної для роботи інформації повинна бути доступна погляду, доступ до решти - виконуватися одним / двома натисканнями миші
  • оператор дивиться на мнемосхему дуже довго, тому різноманітні яскраві художні елементи в фонових малюнках стомлюють його і приховують головне - значення параметрів. Приклад гарної мнемосхеми

Читати докладніше про побудову мнемосхем...

Розмежування доступу до системи

SCADA-Light за замовчуванням дозволяє підключення будь-якої кількості користувачів з будь-яких комп'ютерів. Визначається і узгоджується з замовником структура мережі комп'ютерів, їх кількість, перелік користувачів та їх права в SCADA-системі. Кожен параметр (тег) аналізується на необхідність обмеження прав і дозволяється його змінення певним користувачам або групі користувачів.

Якщо є необхідність, доступ дозволяється тільки для окремих комп'ютерів за IP-адресами (або навпаки - обмежується для набору адрес).

Читати докладніше про розмежування доступу...

Межі параметрів, сигналізація

Складається і затверджується перелік параметрів, для яких необхідно контролювати вихід за допустимі технологічні межі, фіксуються базові значення меж, які уточнюються в реальному виробництві.

Вибираються способи подання подій: графічно, звукові, текстові повідомлення у вікнах повідомлень.

Визначаються повідомлення, для яких необхідно задіяти систему квитування.

Читати докладніше про систему сповіщень...

Графіки

Незважаючи на те, що система дозволяє переглядати графіки будь-яких параметрів, для зручності і швидкості аналізу створюються, зберігаються і виносяться в меню і на окремі кнопки на панелі обумовлені графіки. Збережений графік містить набір параметрів і їх налаштування - масштаби, кольори, зміщення, шкалу, часовий діапазон, параметри друку.

Читати докладніше про графіки...

Звіти

Це представлення різних виробничих показників в табличному вигляді - середніх, накопичених, граничних величин за різні проміжки часу.

На етапі розробки обирається і узгоджується набір звітних параметрів, параметри групуються в таблиці звітів.

Читати докладніше про звіти...

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт−Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus