Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

SCADA. Управління технологічним процесом

SCADA-система підтримує декілька методів взаємодії оператора на технологічний процес: кнопки, повзунки, поля вводу цифрових значень і т.д.

Нижче показаний спосіб вводу числового значення.

написи, в які можна вводити значення, виділяються особливим курсором мишки
вікно для вводу необхідного значення
для вводу значення мишкою можна скористатися "віртуальною" цифровою клавіатурою

Для дистанційного управління виконавчим механізмом (затвором, заслінкою, частотним приводом і т.п.) призначено відповідне вікно. Перемикання режиму автомат/дистанційний і сам алгоритм дистанційного управління реалізовані в програмному забезпечення контроллера.

Режим дистанційного управління дає можливість оперативно втручатися в управління техпроцесом при різних позаштатних ситуаціях.

Вікно дистанційного управління можна викликати як через контекстне меню, так і утримуючи клавішу Ctrl, і наведенням курсора мишки.

Рецепти дають дозвіл здійснювати груповий перегляд і змінювання технологічних параметрів. У вікні рецептів є можливість порівнювати значення тегів у контроллері і значень, що зберігаються в базі даних, переглядати історію змінювання параметра.

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання−Розробки−SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus