Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Вагове обладнання

Впроваджувальні системи автоматизації часто доводиться з'єднувати з ваговим обладнанням, наявним на заводі. У переважній більшості це продукція науково-виробничої фірми "Сведа, Лтд" :

  • ваги бункерні і конвеєрні - облік буряка, бурякової стружки, віджатого жому, цукру-сирцю
  • дозатори цукру в мішки, системи вагового обліку - пакувальний цех

Підключення ваг до систем автоматизації може бути виконано за допомогою сигналу 4..20 мА і по цифрових лініях зв'язку.

Сигнал 4..20 мА створює додаткову похибка перетворення на ділянці: процесор ваг → ЦАП ваг → лінія зв'язку → АЦП контролера, піддається промисловим перешкодам, тому інтегрування його для отримання витрати за певний період неминуче призводить до помилок. Ми використовуємо 4..20 мА тільки для відображення поточної витрати, наприклад, для відображення витрати стружки на пульті управління бурякорізкою.

Використання цифрового зв'язку (протокол Modbus / RS-485 в вагах СВЕДА) дозволяє отримати доступ безпосередньо до інтегральних показників самого вагового процесора - сумарної ваги за зміну, добу, сезон.

Ми підключаємо ваги до своїх систем через порт RS-485 по протоколу Modbus (нові модифікації ваг СВЕДА) або специфічному протоколу ваг СВЕДА (старіші модифікації ваг). Для організації надійних контурів регулювання ваги підключаються до портів контролерів Schneider, для обліку - до USB-портів SCADA-сервера через перетворювач USB / RS-485, що дешевше першого способу.

Єдиний порт RS-485 ваг може бути зайнятий штатним дисплеєм СВЕДА. Наша SCADA-система дає можливість організувати "підслуховування" лінії зв'язку. В такому випадку дисплей продовжує функціонувати в звичайному режимі, а сервер SCADA отримує доступ до інформації, що надходить на дисплей.

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори−Обладнання  Контролери−Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus