Магмас- Автоматик |
комплексна автоматизація цукрового виробництва |
Впроваджувальні системи автоматизації часто доводиться з'єднувати з ваговим обладнанням, наявним на заводі. У переважній більшості це продукція науково-виробничої фірми "Сведа, Лтд" :
Підключення ваг до систем автоматизації може бути виконано за допомогою сигналу 4..20 мА і по цифрових лініях зв'язку.
Сигнал 4..20 мА створює додаткову похибка перетворення на ділянці: процесор ваг → ЦАП ваг → лінія зв'язку → АЦП контролера, піддається промисловим перешкодам, тому інтегрування його для отримання витрати за певний період неминуче призводить до помилок. Ми використовуємо 4..20 мА тільки для відображення поточної витрати, наприклад, для відображення витрати стружки на пульті управління бурякорізкою.
Використання цифрового зв'язку (протокол Modbus / RS-485 в вагах СВЕДА) дозволяє отримати доступ безпосередньо до інтегральних показників самого вагового процесора - сумарної ваги за зміну, добу, сезон.
Ми підключаємо ваги до своїх систем через порт RS-485 по протоколу Modbus (нові модифікації ваг СВЕДА) або специфічному протоколу ваг СВЕДА (старіші модифікації ваг). Для організації надійних контурів регулювання ваги підключаються до портів контролерів Schneider, для обліку - до USB-портів SCADA-сервера через перетворювач USB / RS-485, що дешевше першого способу.
Єдиний порт RS-485 ваг може бути зайнятий штатним дисплеєм СВЕДА. Наша SCADA-система дає можливість організувати "підслуховування" лінії зв'язку. В такому випадку дисплей продовжує функціонувати в звичайному режимі, а сервер SCADA отримує доступ до інформації, що надходить на дисплей.
Мнемосхема батареї фільтрів МВЖ
Білий цукор виробництва Жабінковського цукрового заводу
Пульт управління барабанною бурякорізкою Putch
Перетворювач тиску Сафир
Процесор ваговий ПВ-310 СВЕДА.