Магмас- Автоматик |
комплексна автоматизація цукрового виробництва |
Існує задача вимірювання витрати ретурної пари з ТЕЦ на виробництво в цукровому заводі.
У класичному варіанті вона вирішується установкою вимірювальної діафрагми і дифманометра. Такий метод має недоліком істотну втрату тиску пари після проходження діафрагми.
В системі автоматизації випарної станції Каіндинського заводу в 2011 році нами був застосований масовий витратомір пари (2шт.) виробництва Сибнефтьавтоматика, побудований на основі вихрового датчика швидкості пари ДРГ-М3.
Датчик був застосований на трубопроводах ДУ400 і Ду500 (допустимі діаметри від 100 до 1000 мм).
Набіжний потік газу утворює за тілом обтікання, що знаходяться в проточній частині датчика витрати, доріжку, що характеризується місцевими завихреннями в потоці. Частота зриву вихорів з тіла обтікання пропорційна швидкості потоку газу.
У верхнього торця тіла обтікання встановлені два чутливих елемента (п'єзоелектричні датчики тиску), що сприймають пульсації тиску при зриві чергового вихору. Плата перетворення датчика витрати здійснює посилення, фільтрацію, масштабування і обробку за заданим алгоритмом сигналів з п'єзоелектричних датчиків тиску і формує імпульсний і струмовий вихідні інформаційні сигнали.
Далі, обчислювач розраховує об'ємну і масову витрату пара, а також його ентальпію, в ГКал. Для цього використовуються сигнали швидкості, надлишкового тиску і температури пари, а також точний діаметр трубопроводу і значення атмосферного тиску.
Корпус бурякорізки
Cтійка управління вакуум-апаратом - знаходиться безпосередньо біля вакуум-апарату, концентрує всі підключення, ручне управління, відображає основні параметри
Пульт дистанційного управління клапанами для спрощеної версії АВУ
Головні сходи Гнідавського заводу
Кульовий кран TYCO із пневмоприводом