Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Витратоміри пари

Існує задача вимірювання витрати ретурної пари з ТЕЦ на виробництво в цукровому заводі.

У класичному варіанті вона вирішується установкою вимірювальної діафрагми і дифманометра. Такий метод має недоліком істотну втрату тиску пари після проходження діафрагми.

В системі автоматизації випарної станції Каіндинського заводу в 2011 році нами був застосований масовий витратомір пари (2шт.) виробництва Сибнефтьавтоматика, побудований на основі вихрового датчика швидкості пари ДРГ-М3.

Датчик був застосований на трубопроводах ДУ400 і Ду500 (допустимі діаметри від 100 до 1000 мм).

Принцип роботи

Набіжний потік газу утворює за тілом обтікання, що знаходяться в проточній частині датчика витрати, доріжку, що характеризується місцевими завихреннями в потоці. Частота зриву вихорів з тіла обтікання пропорційна швидкості потоку газу.

У верхнього торця тіла обтікання встановлені два чутливих елемента (п'єзоелектричні датчики тиску), що сприймають пульсації тиску при зриві чергового вихору. Плата перетворення датчика витрати здійснює посилення, фільтрацію, масштабування і обробку за заданим алгоритмом сигналів з п'єзоелектричних датчиків тиску і формує імпульсний і струмовий вихідні інформаційні сигнали.

Далі, обчислювач розраховує об'ємну і масову витрату пара, а також його ентальпію, в ГКал. Для цього використовуються сигнали швидкості, надлишкового тиску і температури пари, а також точний діаметр трубопроводу і значення атмосферного тиску.

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори−Обладнання  Контролери−Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus