Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Поставка засобів автоматизації

На етапі проектування ми вибираємо засоби автоматизації - датчики, виконавчі механізми, пневмообладнання, комп'ютерну техніку, програмне забезпечення та ін. Подальша робота можлива в двох варіантах:

 • ми самостійно шукаємо і закуповуємо обладнання за специфікацією і поставляємо замовнику в комплекті з виготовленою системою автоматизації. Замовник отримує наступні переваги:
  • знижена вартість обладнання - часто ми маємо пільгові ціни у постачальників як постійний покупець і системний інтегратор
  • ми перевіряємо комплектність і початкову працездатність обладнання
  • ми забезпечуємо доставку
  • ми організовуємо гарантійний та післягарантійний ремонт
 • замовнику передається детальна специфікація, на підставі якої він самостійно здійснює закупівлі. Замовник отримує переваги:
  • якщо завод знаходиться не на території України - економія на доставці через кордон
  • маючи налагоджені канали постачання обладнання, замовник не примножує кількість постачальників

Для нас підходять обидва варіанти поставок. У будь-якому випадку ми рекомендуємо і погоджуємо з замовником виробника і перелік обладнання.

Для доставки щити управління ретельно упаковуються з використанням поліетиленової плівки, картону, пінопласту і дерев'яних конструкцій.
Мнемосхеми управління і дисплеї, які легко пошкодити, спеціально захищаються при пакуванні.

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт−Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus