Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Джерело живлення MA3721 для контролерів TSX Micro 3721

В процесі експлуатації контролерів TSX Micro 3721 виробництва Schneider Electric (модифікація 001 - живлення ~220В) виникла проблема відмов внутрішнього джерела живлення контролера.

Оскільки PLC старі, то Schneider Electric не продає таких блоків живлення та не ремонтує їх, ми були змушені розробити власний - MA3721.

Для більшої захищеності контролера від мережі ~220В новий блок живлення виконано із вхідною напругою =24В, що також значно спростило його розробку та виготовлення. Плата MA3721 має геометрію оригінала і монтується в той же металевий корпус:

Для живлення необхідно використовувати окремий стабілізований блок живлення з ізольованим виходом. Небажано використовувати цю ж напругу =24В в інших цілях, оскільки вона використовується всередині контролера TSX 3721 без гальванічної роз’вязки.

Відмінність живлення старшої моделі TSX3722 від TSX3721 у додаткових напругах +15/-15В (ймовірно для вбудованих аналогових входів) і в MA3721 такі напруги виконані. MA3721 поки не тестувався із TSX3722, але ми готові надати його для перевірки та використання із TSX3722.

8 блоків встановлено нами.

5 блоків виготовлено для МЧП "Рабица".

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання−Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus