Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Система автоматизації продуктового відділення.
Вакуум-апарати 1 продукту.

Теофіпольський цукровий завод.

Система автоматизації розроблена, змонтована та впроваджена в сезоні 2014 р.

 

Обладнання, охоплене системою автоматизації

 • 5 вакуум-апаратів 80т, модернізованих ООО Умар (ВАЦ-800, замінена парова камера, змонтовані перемішуючі пристрої)
 • технологічне обладнання продуктового відділення (збірники біля вакуум-апаратів та біля центрифуг, утфелемішалки, підігрівачі відтоків, вакуум-конденсаційна установка)

Основні складові системи

 • операторське приміщення зі щитом управління збірниками й щитом живлення, SCADA-сервером й комп'ютером оператора вакуум-апаратів 1 продукту
 • 5 щитків місцевого управління електроприводами затворів "Великий вакуум"
 • 5 щитів управління вакуум-апаратами змонтовані безпосередньо біля вакуум-апаратів
 • Операторське приміщення й щити управління в цеху біля вакуум-апаратів:

В основі системи - контролери Modicon M340 з модулем Ethernet, об'єднані мережею Modbus/TCP/Ethernet.

На щитах знаходяться станції СУИМ 0/20-05 (аналогове управління), тумблери (дискретне управління), світлодіодні індикатори стану затворів.

Щит живлення забезпечує стабілізоване й гальванічно ізольоване живлення =24 В для кожного щита управління. Забезпечується широкий діапазон вхідних напруг ~220 В, 100% гарячий резерв живлення по кожному щиту управління, сигналізація про відмову блоків живлення в контролер та на верхній рівень.

Щити управління вакуум-апаратами

Комутують всі датчики й затвори вакуум-апарата, надають можливості оперативного контролю й управління.

На дверях щита розміщена мнемосхема вакуум-апарата з тумблерами й світлодіодними індикаторами для дискретних затворів (15 шт.), 4 станції управління СУИМ 0/20-05 для управління аналоговими затворами (пара, вакуум, продукт) й циркулятором, і для вимірювання аналогових параметрів (8шт.), а також 1 нормуючий перетворювач електропровідності НПЭ-05, який управляє затвором вода.

Для кожного затвору дискретного типу встановлений тумблер на 3 положення: "Автомат/Закрито/Відкрито". Для всіх кінцевих вимикачів затворів встановлені світлодіоди, які відображають стан затвора.

Станції управлення СУИМ 0/20-05 управляють затворами в ручному й автоматичному режимах, відображають поточне значення параметрів. СУИМ 0/20-05 підключені до контроллерів через Modbus/TCP/Ethernet в якості модулів вводу/виводу.

Особливості системи

 • вперше проект Scada був перекладений на українську мову
 • виконана повна автоматична варка всього циклу роботи вакуум-апарату
 • вимірювання СР виконується датчиками μ-ICC 2.45
 • Доварювання до відповідної густоти та вигрузка апаратів виконується по навантаженні циркулятора (сигнал з частотних перетворювачів циркуляторів). Пуск, зупинка й регулювання швидкості обертання циркулятора виконується автоматично
 • вимірювання рівня виконано з допомогою двох окремих датчиків PC-28 (верхньо й нижнього) з відніманням сигналів "електричним" способом. Верхній датчик виконується також вимірювання розрідження в апараті.
 • так як затвор "Великий вакуум" приводиться в дію 3-х фазним електроприводом, та його заживлення реалізоване окремо від "Щита живлення". Біля затвора змонтований щиток, через який здійснюється управління "Великим вакуумом" й сигналізація його стану. Щиток складається з набору клем й реле контактів. На дверях розміщені 2 тумблери, які відповідають за управління в авто/ручному режимі й блокування затвора.
+Про нас  Новини  Контакти  Історія−Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори−Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання+Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus