Магмас-
 Автоматик
комплексна автоматизація цукрового виробництва

Обмежувач струму живлення двопровідних датчиків 4-20 мА

Під час експлуатації двопровідних датчиків 4..20 мА в умовах цукрових заводів регулярно виникає проблема замикання проводів і перевантаження входу. Типова причина - монтаж/демонтаж датчика на робочому обладнанні.

В модулях аналогового вводу Schneider Electric, та і у інших виробників контролерів, захист входу, як правило, не реалізований. Виключенням є, наприклад, пристрій ABE7-CPA03 Schneider Electric (використовується разом із модулями вводу TSXAEY800, TSXAEY1600, BMXAMI0800 та ін.).

Існують рішення з окремим, гальванічно відділеним живленням кожного датчика 4..20 мА і з вбудованим захистом від перевищення струму. Для випадків, коли гальванічна розв’язка датчиків не потрібна, ми знаходимо існуючі рішення громіздкими и дорогими, і зробили власний обмежувач струму по наступній схемі:

Обмежувач виконаний в корпусі держателя запобіжника WAGO моделі 281-511:

Струм обмежується величиною приблизно 25мА. Яскравість світлодіода, який ледве жевріє до струму 20мА, сильно виростає при струмові 25 мА. Таким чином, одного погляду в щит управління достатньо, щоб знайти замкнений двопровідний датчик.

Приклад застосування обмежувачів струму в щиті управління:

З таким способом підключення двопровідних датчиків 4..20 мА ми тепер не боїмося замикання проводів и перевантаження входів по струму.

+Про нас  Новини  Контакти  Історія+Впроваджено+Агарський  1 продукт+Ак-Суйський  Продуктове  Підварка  ВКУ  Сушка  Очистка  Вапнякове  Клеровка+Волоконовський  Очистка соку  1 продукт  Рафінад+Гнідавський  Дифузія  Дефекація  Сатурація  Фільтри соку  Випарка  Фільтри сиропу  1 продукт  2-3 продукт  Збірники+Дмитротаранівський  Дифузія+Дубенський  Випарка  Фільтрація МВЖ+Збараж  1 продукт+Каіндинський  Дифузія  Очистка соку  Фільтри 1с  Фільтри 2с  Випарка+Новопокровський  Продуктове+Парафіївський  Дифузія+Скідельський  Продуктове  Сушка+Старокостянтинів  Дифузія  1 продукт  2-3 продукт  Кристалізатори+Теофіполь   Дифузія  Очистка соку  Фільтрація 2  Випарка  1 продукт  2-3 продукт+Ульянівський  Дифузія+Хоростків  Збірники+Шепетівка   Дифузія  1 продукт+Етапи робіт  Обстеження   Проектування  Програмування  SCADA  Виготовлення  Поставка  Монтаж+Пропозиції   Бункер буряку  Бурякорізки  Антисептик   Преса  Дифузія  Дефекосатурація  Фільтри МВЖ  Випарна установка   Вакуум-апарат  Кристалізатори+Обладнання  Контролери+Датчики  Термометри  СВЧ-аналізатор  Тиск  Рівень  Густиноміри  Витрата рідини  Витрата пари  рН-метри  Ваги+Виконавчі мех.  Арматура  ЧП  Пневмообладнання  Електрообладнання−Розробки+SCADA-Lite  Конфігурація  Мнемосхеми  Користувачі  Повідомлення  Керування  Basic  Графіки  Журнали  Звіти  СУИМ  Віскозиметр  Кондуктометр  Управління фільтром  Пульт для ТЕ-4  АРМ технолога  Живлення TSX Micro  Обмежувач струму+Партнери  Замовники  Колеги  Постачальники


  Паста МАГМАС

Orphus